İstanbul Anadolu yakasının Kozyatağı semtinde Yetişkinler İçin Piyano Dersleri mi arıyorsunuz?

Her zaman piyanoyu öğrenmek istediniz ama daha önce bunu yapma fırsatınız olmadı mı?

Endişelenmeyin! Yetişkinler de piyano çalmayı öğrenebilir! En sevdiğiniz piyano enstrümanının kişiliğinizin bir uzantısı haline gelmesini ve farklı piyano melodilerinin öğrenerek hayatınızı renklendirmesini için asla geç değildir. Piyano her yaştan insanın keyif aldığı muhteşem bir enstrümandır. Piyano öğrenen kişiler her yaş grubundan olabilmektedir.

MEB Bolero Müzik Kursu tarafından geliştirilen özgün kurs materyallerini ve müfredatını kullanarak temel piyano teknikleri öğrenin. Profesyonel öğretmenlerimiz klasik repertuarlı piyano çalışmalarında size rehberlik edecektir. 20 yıldan fazla bir süredir Kozyatağı semtinde piyano dersleri verilen kursumuzda, piyano öğretmenlerinin rolünün sadece öğrencilerin piyanoyu iyi bir şekilde öğrenmesini sağlamak değil, aynı zamanda onlara ilham vermek olduğunu vurgulamak istiyoruz.

MEB Bolero Müzik Kursu’nda, piyano dersleri birebir yapılır, daha fazla kişisel ilgi ve daha esnek bir öğrenme hızı sağlar.

Tecrübelerimize göre, özel piyano dersleri almak isteyen kişilerin çok değişik hedefleri olabiliyor . Bu nedenler şöyle sıralanabilinir:

  • En sevdikleri şarkıları piyanoda çalmayı öğrenmek istemeleri
  • Bir hobi olarak piyano çalmayı öğrenmek istemeleri
  • Çocuklarıyla birlikte piyano çalmayı öğrenmek istemeleri
  • Piyano çalmak hayattaki amaçlarından biri olması
  • Düğünlerinde bir piyano parçası çalmayı istemeleri
  • ABRSM müzik sınavlarına girerek hedeflerine ulaşmak istemeleri
  • Sadece piyano müziğini sevmelerinden

Dileğiniz ne olursa olsun, piyano öğretmenlerimizin bunları yerine getirebileceğinden emin olabilirsiniz.

Bolero Müzik Kursu ile müzikal yolculuğunuza hemen başlayın! Bilgi için 0216 445 47 70 no`lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.