Bolero Müzik Kursu`ndaki piyano eğitmenleri, ilham verici ve bilgili bir öğretmen olarak piyano öğrenmeyi bir zevk haline getiriyor. En çok sevdiğimi müziği çalmayı öğrenmek için bana güven verdi.”

Pınar Özyılmaz

” Bolero Müzik Kursu`nu kesinlikle tavsiye ediyorum. Kurs bünyesindeki piyano eğitmenleri, sabırlı ve harika öğretmenler. 4 aylık kursum süresince sadece ilerlememe yardım etmekle kalmayıp kendi beklentilerimi aşmamı sağladı. Eğitimime devam etmek için yakın gelecekte kesinlikle bu kursa tekrar kayıt olacağım.
Bolero Müzik Kursu birey olarak büyümemi ve müziğin gerçek sanat biçimini tecrübe etmemi sağladı. Piyano eğitmenleri benim favori öğretmenlerimden birisi olmayı başardı. Eğitmenler bana sadece piyano notalarını okumayı ve çalmayı öğretmekle kalmayıp aynı zamanda müzik ile birlikte özgürce gelişmemi sağladı. Orada geçirdiği her saniye büyük keyif aldım ve bunu hiçbir şey ile değişmem.
Uzun bir süredir piyano çalmayı çok istememe rağmen işlerim dolayısı ile buna bir türlü zaman ayıramıyordum. Ancak, ders saatlerinin esnekliği sayesinde piyano çalma amacımı gerçekleştirme şansım oldu. Piyano çalmayı öğrendiğimden beri uzun bir mesafe kat etmenin yanı sıra müzik hakkında daha iyi bir anlayışa ve müziğe daha fazla değer vermeye başladım. Bolero Müzik Kursu nu her zaman şiddetle tavsiye ediyorum.

Melek Tanrıverdi

Bolero ile olan deneyimim gerçekten harika bir deneyimdi. Başlar başlamaz piyano eğitmenleri benim müzik becerilerimde nerede olduğumu anlamak için zamanını harcadı ve daha sonra gelişmeme yardımcı olmak üzere bir plan yaptı. Bana karmaşık gelen bir konuyu rahatlıkla çözme ve anlamamı kolaylaştıracak şekilde basitleştirme becerisine sahip. Ocak ayında derslere başladığımdan beri çok büyük ilerleme kaydettim ve piyano çalmayı öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.”

Ahmet Semerci

“Ders almaya başlamadan önce muhtemelen çok yaygın olan bazı kaygılar ile mücadele ediyordum. Bu kaygılar: Gerçekten bu kurstan keyif alabilecek miyim ya da çocukken aldığım müzik dersleri gibi mi olacak? İşten sonra piyano çalmak için zaman bulabilecek miyim? Görünen hiçbir müzik yeteneğim olmamasına rağmen gerçekten piyano çalmayı öğrenebilecek miyim? Yıllarca sıkıcı çocuk şarkılarını mı çalmak zorunda kalacağım?
Bugün, Bolero Müzik Kursu `ndaki piyano eğitmenlerini bulduğum ve derslere başlamak için ilk adımı attığım için çok mutluyum. Aynı zamanda şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz ilerlemeden dolayı son derece gurur duyuyorum. Piyano eğitmenleri piyano öğrenmeyi gerçekten bir keyif haline getiriyor- Her zaman bir sonraki dersimi dört gözle bekliyorum. Aynı zamanda piyano çalmanın iş yerindeki yoğun bir günden sonra harika bir rahatlama yöntemi olduğunu keşfettim. Dersler, eğlence ve ilham almanın doğru bir karışımı olmanın yanı sıra öğrenciyi herhangi bir geçici zorluğu aşmaya itiyor. Sürekli çocuk şarkısı çalma korkumun da yersiz olduğu ortaya çıktı. Her zaman hem benim beceri seviyeme hem de kişisel zevkime uygun parçalar buluyoruz. Dolayısı ile herkese Bolero Müzik Kursu `ndaki piyano eğitmenleri ile ders yapmasını tavsiye ediyorum – Ne kadar keyif aldığınızı gördüğünüzde şaşıracaksınız!”

Aysun Sayan

” 29 yaşımda daha önce hiçbir müzik deneyimim olmaksızın piyano çalmayı öğrenmeye karar verdim. Bu yeni deneyimimi çok eğlenceli buluyorum. Bunun en büyük nedeni ise çok istisnai ve ilham verici bir öğretmenlerle yaptığımız haftalık dersler. Kurs bünyesindeki piyano eğitmenleri, dikkatimi öğrenmeye vermem konusunda beni motive etti ve çok kısa bir sürede müziği okumayı ve bazı yaygın olarak bilinen şarkıları çalmaya başladım. Piyano eğitmenleri, öğrenme esnasında keyif almanıza büyük önem veriyor ve bir taraftan güçlü taraflarınız üzerinde ilerlemenizi sağlarken diğer taraftan zayıf taraflarınızı güçlendirmeye çalışıyor.

Özgür Arslan

Bolero Müzik Kursu `ndaki piyano eğitmenleri, çok sabırlı ve destekleyici olmakla birlikte yeteneğinizi geliştirme ve yeni teknikleri öğrenmeniz bakımından sizi sıkıştıracaktır. Tavsiye etmekte yetersiz kalacağım mükemmel bir kurum.”

Sibel Özerler

Derslere başladığım zaman neyle karşılaşacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bir yeni başlayan olarak piyanoyu çalıp çalamayacağımı bile bilmiyordum. Daha birinci gününde tutumum değişti. Derslerin bu kadar zorlayıcı ve zengin olacağı hakkında daha önce hiçbir fikrim yoktu.

Bolero Müzik Kursu nu seçmemim başlıca nedenleri arasında İstanbul’da yetişkin yeni başlayanlara yönelik programı olan çok az sayıdaki yerlerden birisi olması, akşam derslerinin bulunması ve yerinin uygun olması sayılabilir.

Hakan Demirbilek

Çok keyifli, yenilikçi ve teşvik edici bir kurs. Bolero Müzik Kursunun piyano eğitmenlerinin deneyimi, rahatça anlaşılır öğretim stili ve müziğe olan tutkusu derslerini tamamen bir zevk haline getiriyor. Bolero Müzik Kursu`ndaki piyano eğitmenleri, öğretim sitilinde ciddiyet ve yumuşaklığı birleştiren harika öğretmenler olduğunu söyleyebilirim.

Piyano öğretmenleri piyano çalma konusunda sürekli motive edici harika bir fırsat sundu ve bu kursu herkese tavsiye etme hususunda hiçbir tereddüdüm yok.”

Özge Çoruh

Piyano Kursu Programlar
Piyanoya başlamak için ne yapacağını merak ediyor olabilirsiniz. Seviyenize en uygun kursu bulmak için Piyano Kursu Programlar bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.