İstanbul Anadolu yakasında piyano dersleri arıyorsanız tam yerine geldiniz. Belki de buraya Google’da arama yaparak veya başka bir şekilde geldiniz.

piyano çalan öğrenci

Piyano çalmayı öğrenmek arayışında olan bir yetişkin veya bu harika enstrümana karşı tutkusunu yeniden alevlendirmek isteyen biriyseniz o zaman bu arayışınıza artık son verebilirsiniz.
Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu, yeniden başlayanlardan ileri seviyede olanlara kadar her seviyedeki yetişkinler için Kozyatağı’nda en yüksek kalitede piyano dersleri sunmaktadır.
Öğretmenlerimiz ülkemizin en iyi okullarında profesyonel eğitim ve öğretim almışlardır.
Öğretmenlerimiz, zamanlarını yetişkinlere olabilecek en verimli şekilde piyano öğretmeye ve öğrencilerimizin piyanoyu öğrenmelerine yardımcı olmalarına adamıştır.
Kursumuzda piyano öğrenmek gerçekten çok büyük bir ayrıcalıktır.

Bizi rakiplerimizden ayıran şey ne?
Bizi farklı kılan ne?
Şayet bunun için tek bir neden olması gerekiyorsa işte bu nedenler:
RADİKAL SONUÇLAR bekleyebilirsiniz. Evet, kısa bir sürede hızlı bir ilerleme kaydedeceğiniz konusunda size söz veriyoruz. Usta bir müzisyen ile öğrenmek çok büyük bir avantajdır.

  • Daha hızlı öğrenirsiniz!
  • İlk günden itibaren doğru teknikleri öğrenirsiniz!
  • Zamanınızı boşa harcamazsınız!
  • Paranızdan tasarruf edersiniz! (İlk günden itibaren doğru şeyleri öğrendiğiniz zaman)

Başarımız, %100 olarak sizin başarınıza bağlıdır. Müşteri hizmetlerimiz basit bir felsefeye dayalıdır. İçinizdeki en kaliteli müzikaliteyi üretmek için DAHA ÖNCE NADİREN GÖRÜLEN metodolojileri ve DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜLMEYEN TEKNİKLERİ uygulayarak en kaliteli piyano derslerini sunuyoruz.

Kendimizden nasıl bu kadar emin olabiliyoruz? Çünkü biz en iyiler ile eğitim yaptık. Dünyadaki en iyilerin nasıl öğrettiğini biliyoruz ve öğrencilerimizle daha çok ilgilenerek onların yaklaşımını yenmeyi planlıyoruz. Masada sizin tarafında oturup sizi olabileceğinizin en iyisi yapacağız.
SİZİN ilerlemenizi son derece önemsiyoruz.

İşte bu önemseme yaptığımız işte bizim en iyi olmamızı sağlıyor. Sadece yetişkinleri eğittiğimiz için yetişkin öğrencileri tam olarak neyin motive ettiğini ve yetişkin öğrencilerin spesifik sorunlarına benzersiz çözümlerin nasıl bulacağını çok iyi biliyoruz.
İnanıyoruz ki bütün bu söylediklerimiz özel olarak size adanmış bir ortamda öğrenim için size yeterince güven vermiştir.


AMACIMIZ:

Size teşvik etmek!
Sizi teşvik ve motive etmeyi başarabilirsek işte o zaman hayatınızı değiştirebiliriz!
Başarılı bir piyanist olmak (sadece kendi zevkiniz için çalmak amacı ile olsa bile), gerçekten sizi umursayan ve önemseyen öğretmenlerin sağlayabileceği çok büyük motivasyon ve teşvik gerektirir.
Amacımız sizi teşvik etmek ve içinizdeki EN İYİYİ ortaya çıkarmaktır!

Sonraki adım nedir?
Piyanoya başlamak için ne yapacağını merak ediyor olabilirsiniz. Seviyenize en uygun kursu bulmak için Piyano Kursu Programlar bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.