Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu, yetişkinlere piyano çalmayı öğretme alanında uzmandır. İstanbul’da birçok okul, birçok öğretmen var. Ancak, bunlardan sadece birkaçı yetişkinlere piyano çalmayı öğretme alanında uzmanlaşmıştır.

Günümüzün yetişkinleri şimdiye kadar olduklarından çok daha yoğunlar. Gün içerisindeki bütün stres ve koşuşturmadan sonra yaratıcı bir deşarj olma artık kaçınılmaz bir zorunluluk. Biz gerçekten ÇOK CİDDİYİZ. Şehirde yaşayan bir profesyonelseniz ve yaratıcı bir deşarj kaynağınız yoksa hayata bakışınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaratıcı bir deşarj kaynağı gerçekten sizi daha verimli ve daha ilginç birisi yapacaktır! Kursumuzda piyano çalışarak yaratıcı yanınıza uzun zamandır arzu ettiği yiyeceği vereceksiniz.

Piyano eğitimini GERÇEKTEN DÜŞÜNMELİSİNİZ. Emekli olduğunuzda sizi meşgul edecek ve yaşamınızı ilginç hale getirecek bir hobiye ihtiyaç duyacaksınız. İçerisinde biraz müzik olmadan çok büyük bir emekli ikramiyesi biriktirmenin hiçbir anlamı yok. Size meydan okuyacak bir şeye ihtiyaç duyacaksınız. Kariyerinizi tamamladıktan sonra piyanonuz orada, tam yanı başınızda olacak ve sizi rahatlatmanın yanı sıra aynı zamanda mutlu edecektir.

Piyano çalmak aynı zamanda STRESİ BÜYÜK ÖLÇÜDE AZALTMAKTADIR. Ve stres azaltma özellikle ülkenin geçirdiği bu ekonomik türbülanstan sonra her zamankinden olduğundan daha fazla gereklidir. Evet, iyileşme yola çıkmıştır. Ancak, biraz zaman alacaktır…

Neden bu zamanı kendiniz için bir şey geliştirmek için kullanamayasınız ki? Her nereye giderseniz gidin yanınızda götürebileceğiniz bir şey – MÜZİK!

Piyano çalmanız için size yeterince neden sıralamaya çalıştık – Sonuçta, yaratıcılık ve stres azaltma sorumluluğunuz söz konusu.