Çocuklar için İstanbul  anadolu yakasının Kozyatağı semtindeki Piyano Programları ve Kurs Ücretleri – Haftalık Piyano Dersleri

Piyano Programlarımız Hakkında

Piyano çalan minik kız öğrenci

Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu piyano çalmayı öğrenmek isteyen yetişkinler için harika piyano programları sunmaktadır. Dersler, İstanbul  anadolu yakasının Kozyatağı semtindeki Kozzy alışveriş merkezinin hemen bitişiğindeki kursumuzda haftalık olarak harika bir ortamda yapılmaktadır. Piyano kurslarımız en iyi piyano çalmayı öğretme konusunda uzman piyano eğitmenleri tarafından verilmektedir.
Sıfırdan yeni başlayanlardan ileri düzey piyano tutkunlarına kadar piyano ile ilgilenen herkesi bizimle piyano çalışmaya davet ediyoruz. Kurslar, aylık olarak yapılmaktadır.

Piyano kurslarımız çocuklar için piyano kursu ve yetişkinler için piyano kursları şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

Sizlere neler sunuyoruz:

  • Haftalık olarak yapılan mükemmel piyano dersi
  • Öğrenmenize yardımcı olacak motivasyon ve ilham
  • Ciddi bir öğrenme ortamı
  • Periyodik yıl sonu resitalleri
  • Kusursuz hizmet

Dersler nasıl yapılandırılmıştır?

Tüm dersler öğretmeniniz tarafından size özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış bir ders planına göre yapılandırılmıştır. Gümüş ve altın programlarımızda özel bir yapıyı takip ediyoruz. En üst erişim programımızda baş piyano öğretmenimiz sizin bireysel durumunuza göre düzenlenmiş isteğe özel bir piyano programı düzenleyecektir.

Kursların süresi ne kadar?

Kurslar, taraflardan birisi tarafından gelecek ödeme tarihinden en az bir ay öncesinde yazılı bir bildirimde bulunulana kadar süresiz olarak devam etmektedir. Başlangıçta aylık bir devam sözleşmesi yapılmaktadır. Lütfen derslerin size özel olarak hazırlandığını dikkate alın. Bundan dolayı, öğreniminizden tatmin edici sonuçlar alabilmeniz için en az 6 aydan bir yıla kadar bir öğrenim periyodunu şiddetle tavsiye ediyoruz. Öğrencilerimizden birçoğu yıllardır bizimle birlikte olmaya devam ediyor ve dersler aylık olarak devam edecek şekilde tasarlanıyor.

Piyano Kursu Programlar

Program formatı:

Dersler birebir formatta yapılmaktadır. Piyano programında en fazla bir kişi yer alabilmektedir.

Program açıklaması:

Bu program özellikle yeni başlayanlar ve temel-orta seviye piyano sevenler için tasarlanmıştır.

Kontenjan durumu:

Lütfen kontenjan durumunu kurumumuza sorunuz. Kontenjan sınırlı olabilir. 0216 445 47 70 nolu telefondan Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu `ndaki yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Kurs Ücretleri:

  • Haftada iki ders saati olarak verilmektedir. En az bir aylık bir devam zorunluluğu bulunmaktadır. Derslere katılımınızı sona erdirmeden bir ay önce bir bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Kurs ücretleri için 0216 445 47 70 nolu telefondan Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu `ndaki yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Kayıt ücreti alınmamaktadır.

Kurs Süresi:

Dersler herhangi bir dönem kısıtlaması olmaksızın haftalık olarak yapılmaktadır. En az bir aylık bir devam zorunluluğu bulunmaktadır. Sadece bir defalık bir kurs fırsatı sunmuyoruz. Sizi bir yolculuğa çıkarmak ve bu yolculukta size eşlik etmek için buradayız. Derslere katılımınızı sona erdirmeden bir ay önce bir bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Gümüş Piyano Programını tavsiye etmekten memnuniyet duymaktayız.

  • Usta bir piyano öğretmeninden en etkili ve özverili tavsiyeyi alarak öğrenin ve kendi hızınızı belirleyin.
  • Piyano sevenler ile karşılaşabileceğiniz müzik gecelerine katılmanın harika ayrıcalığını yaşayın.
  • BÜTÜN yaşamını amatör piyanistlerin gelebilecekleri en iyi seviyeye gelmelerine yardım etmeye adayan usta bir piyano öğretmeni ve konser piyanisti ile özel piyano derslerine katılma ayrıcalığını yaşayın.

Derse Katılamama:

  • 72 saatten daha kısa bir süre içerisinde iptal edilen bütün dersler için herhangi bir telafi dersi söz konusu değildir. Bu süreden daha önce iptal edilen dersler için telafi dersi yapılmaktadır.